Jak wybrać i kupić nowy fotelik samochodowy?

Jak wybrać i kupić nowy fotelik samochodowy?

Rodzice, którzy mają potrzebę zakupu nowego fotelika samochodowego chcą zwrócić uwagę na każdy szczegół.

Głównym czynnikiem, który pomaga w podjęciu właściwej decyzji jest to czy fotelik spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa., Ważne są certyfikaty, atesty bezpieczeństwa, wykonane testy zderzeniowe. Innymi czynnikami, które rodzice biorą pod uwagę to także waga i wiek dziecka, wygoda fotelika, użyte innowacyjne systemy, jego stabilność, dopasowanie do samochodu oraz wygląd fotelika samochodowego. Na rynku są dostępne różnego rodzaju foteliki samochodowe, a producenci wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców.

Atrakcyjnym fotelikiem niemieckiego producenta jest fotelik Kiddy Smartfix. Jest to fotelik przeznaczony dla dzieci od 4 do 12 roku życia o wadze od 15-36 kg. Jest to fotelik wykonany z solidnych materiałów, który ma starczyć rodzicom, a przede wszystkim dzieciom na wiele lat. Fotelik Smartfix jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ można go regulować w trzech różnych wymiarach dziecka.

Regulacja obejmuje aż 14 stopni regulacji, dlatego dziecko w każdej sytuacji będzie czuło się wygodnie i komfortowo. Pozycję fotelika można zmieniać co pół roku, w zależności od tego jak rośnie dziecko. Fotelik Kiddy Smartfix posiada rozwinięty system zabezpieczeń, jak na przykład amortyzator Kiddy Shock Absorber. Jest to niezwykły system pochłaniania energii w przypadku nagłego hamowania lub kolizji drogowej. Amortyzator w chwili uderzenia pobiera jak najwięcej energii, która nie dociera do dziecka i tłumi nacisk pasa, którym zapięte jest dziecko, dzięki temu dziecko jest w pełni chronione wewnątrz fotelika.

Fotelik Smartfix wyposażony jest w plastikowe prowadnice pasa, które pomagają w poprowadzeniu pasa samochodowego i prawidłowego zapięcia go w klamrze siedzenia samochodu. Dodatkowo fotelik wyposażony jest w przyłącza ISOFIX, dzięki którym fotelik jest stabilniejszy i nie chwieje się na boki. Przyłącza ISOFIX szybko i bez problemu wpina się do gniazd znajdujących się w siedzeniu w każdym nowoczesnym samochodzie samochodu.

 

 

 

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *