Nowe „Czyściochowe zabawy” już w Rossmannie – w sam raz na zimowe ferie!

Nowe „Czyściochowe zabawy” już w Rossmannie – w sam raz na zimowe ferie!

,,Czyściochowe zabawy! Cz. 5 Czysty nos”– to tytuł kolejnych pełnych łamigłówek i kolorowanek książeczek z bohaterami Czyściochowa. Są one prezentem dla uczestników Rossnę!, którzy między 14 stycznia, a 15 lutego kupią produkt do dziecięcej higieny lub pielęgnacji i zeskanują kartę programu. 

Wpajanie prawidłowych nawyków higienicznych najmłodszym dzieciom to misja, którą Rossmann powierza bajkowemu bohaterowi z Czyściachowa. Podejście edukacji poprzez zabawę przemawia do najmłodszych dzieci. Inicjatywą, która szczególnie spodoba się dzieciom i ich rodzicom, są książeczki z naklejkami, kolorowanki, puzzle i zagadki dotyczące konkretnych obszarów higieny. W poprzednich częściach najmłodsi mogą poznać zasady mycia i pielęgnacji dłoni, włosów, zębów i skóry.Do tej pory książka sprzedała się w blisko milionie egzemplarzy sztuki! Tym razem do drogerii stacjonarnych Rossmann trafiło aż 300 tysięcy pozycji egzemplarzy książki z udziałem Świnki Zakatarzynki.

Akcja skierowana jest do uczestników programu Rossną!, aby książeczkę otrzymać całkowicie za darmo wystarczy kupić przynajmniej jeden produkt pielęgnacyjny lub higieniczny dla dziecka, a płacąc w kasie apteki zeskanować wirtualną kartę programu .Akcja trwa od 14 stycznia 2023 do 15 lutego 2023 lub do wyczerpania zapasów.Uczestnik, w którym się rozwijam!Akcji tej można użyć wielokrotnie, ale w ramach jednej transakcji można zebrać 1 książeczkę. Regulamin akcji jest dostępny tutaj: KLIK.

Sympatyków Czyściochowa i tym, którzy usilnie próbują zorganizować czas dzieciom podczas ferii zimowych zapraszamy także do pobrania i wydrukowania poprzednich książeczek: Czyściochowe zabawy! | Drogeria Rossmann.pl. Sprawdźcie również Czyściochowe bajki i piosenki, które możecie znaleźć na kanale Czyściochowo na YouTube oraz Spotify.

W najbliższych miesiącach bohaterowie Czyściachowa nie pozwolą o sobie zapomnieć i planują stworzyć kolejne pełne atrakcji atrakcje dla najmłodszych. Trzymaj rękę na pulsie i przekonaj się, co jeszcze Czyściochy mają dla Ciebie w zanadrzu.

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *