Jak ubierać się podczas ciąży?

Jak ubierać się podczas ciąży?

Ciąża to szalony czas buzujących hormonów, przedziwnych zachcianek i nieznośnego oczekiwania. Wraz z rosnącym brzuszkiem wszystko zaczyna kręcić się wokół nowo powstającego życia, a mamy często przestają zwracać uwagę na siebie i swój wygląd. To niedobra tendencja, której powinniśmy unikać. To jak wyglądamy, wpływa przecież na nasze samopoczucie, a te jak wiadomo, podczas ciąży wariuje. Warto więc poświęcić nieco więcej uwagi na make-up, fryzurę i ubiór, bo ciążą to nie ograniczenie a dodatkowe możliwości! To jedyna szansa na niepowtarzalną sesję zdjęciową i noszenie pięknych kreacji niedostępnych wcześniej naszemu ciału. Dziś porozmawiamy sobie co nieco o ciążowej modzie i podpowiemy, co warto ubierać, aby czuć się jednocześnie wygodnie oraz stylowo.  Chcesz wiedzieć jak ubierać się podczas ciąży? Zapraszamy!

Bluzy ciążowe – esencja wygody

Zaczynamy od absolutnego must have’u każdej przyszłej mamy, czyli bluzy ciążowej. Luźna forma i miękki materiał to doskonałe połączenie, które z pewnością zapewni nam niebywały komfort. Pamiętajmy przecież, że to wygodę powinniśmy brać pod uwagę decydując, o tym jak ubierać się podczas ciąży. Kreatywne wzory i awangardowe fasony sprawiają, że bluzy ciążowe z powodzeniem mogą sprawdzić się w codziennych stylizacjach. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że oversizowe bluzy znajdą miejsce w niejednej maminej szafie.

Sukienka w ciąży? Oczywiście!

Jak ubierać się podczas ciąży?Wiele mam podczas ciąży rezygnuje całkowicie z noszenia jakichkolwiek sukienek. Jest to absolutnie niezrozumiałe. Ciążowy brzuszek eksponowany przez dobrze dopasowaną sukienkę to wspaniały widok godny ekspozycji. Nie warto przejmować się niepotrzebnie o figurę i sposób, jaki leży na nas dana suknia, gdyż suknie ciążowe rządzą się swoimi prawami, udowadniając nawet największym sceptyczkom, że to właśnie źródło stylu i elegancji. Wybierając suknie, warto zwrócić szczególną uwagę na te z wysokim stanem, gdyż są one najwygodniejsze i doskonale podkreślają naszą kobiecość. Suknie ciążowe to doskonały wybór do pracy, na wspólne wyjście lub randkę!

Wielgachne koszulki

To ostatnia propozycja z naszego zestawienia, kierowana szczególnie do mam-domatorek. Przyznacie, że nie ma nic wygodniejszego niż dzień w dużej, luźnej koszulce, szczególnie, gdy ciążowy brzuszek jest już pokaźnych rozmiarów. Przewiewność i swoboda oversizowych koszulek sprawia, że sprawdzają się idealnie w czasie ciąży (szczególnie, gdy mamy napady gorąca).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *