Urządzamy pokój dziecka z meblami Bellamy

Urządzamy pokój dziecka z meblami Bellamy

Rodzicielstwo niesie za sobą konieczność podejmowania wielu decyzji i brania odpowiedzialności za dobrobyt oraz bezpieczeństwo dziecka. Jednym z tematów, który często spędza sen z powiek dorosłych, jest meblowanie pokoju. Zanim przystąpimy do wyboru produktów warto odpowiedzieć sobie na kilka najważniejszych pytań. Należy ustalić budżet, określić styl i wybrać godnego zaufania producenta.

Na rynku meblarskim od ponad 15 lat obecna jest firma Bellamy. Zajmuje się tworzeniem i produkcją mebli zarówno niemowlęcych, jak i dziecięcych. Produkty charakteryzują się funkcjonalnością i nowoczesnym stylem. Warto też podkreślić zaangażowanie firmy w tworzenie produktów bezpiecznych dla najmłodszych użytkowników. Meble Bellamy stawiają komfort i bezpieczeństwo dziecka na pierwszym miejscu. Dowodem jest wykorzystywanie najwyższej jakości drewna, trwałego i odpornego na działania dzieci, używanie w projektach zaokrąglonych rantów, stosowanie dodatkowych zabezpieczeń. Meble Bellamy produkowane są zgodnie z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa i normy PN-EN 716-1:2017.

Idealny kącik dla Twojego maluszka

Każdy, kto oczekuje na przyjście na świat swojego dziecka staje przed koniecznością zaaranżowania przestrzeni dla noworodka. Młode mamy cenią sobie komfort, wygodę i funkcjonalność. Często jednak mnogość produktów dostępnych na rynku sprawia, że temat umeblowania pokoju staje się powodem wielu zmartwień i trosk. Co zatem powinno znaleźć się w przytulnym kąciku?

Niezależnie od przestrzeni, jaką dysponują przyszli rodzice, wybór warto zacząć od łóżeczka. Wśród propozycji firmy Bellamy znaleźć można zarówno klasyczne łóżeczka o wymiarach 60×120 cm, jak i nieco większe 70×140 cm. Produkty pochodzą z kilku kolekcji mebli dziecięcych, dzięki czemu każdy może znaleźć mebel odpowiadający gustom. Ciekawym wyborem, szczególnie w przypadku ograniczeń przestrzeni, okazać może się łóżeczko wielofunkcyjne Bellamy Up! Jest to produkt łączący funkcję łóżka, przewijaka i komody. Warto rozważyć go, szczególnie wtedy, gdy zależy nam na kompaktowym rozwiązaniu.

Jeżeli zdecydujemy się na zakup tradycyjnego łóżeczka kolejnym istotnym produktem jest przewijak. Tutaj także opcji jest kilka. Możemy wybrać nakładkę na łóżeczko lub postawić na osobny mebel. Najczęściej jest on połączony z komodą. W tym przypadku również możemy wybierać spośród kilku kolekcji, a co za tym idzie styli i kolorystyk. Mając na uwadze ilość rzeczy potrzebnych dla maluszka warto rozważyć zakup dodatkowej komody bądź szafy, które to ułatwią przechowywanie, a także zapewnią porządek i podwyższą komfort. Pamiętając o potrzebach młodej mamy warto zwrócić uwagę na fotel bujany Bellamy Cosy. To dobre miejsce do karmienia, usypiania, tulenia, relaksu. Warto bowiem zadbać o wygodne i funkcjonalne miejsce dla mamy i opiekunów.

Z myślą o mobilnych rodzicach, którzy chcą zawszeć czuwać nad śpiącym niemowlęciem w ofercie mebli Bellamy znajdziemy także kosze Mojżesza, do wyboru są dwa modele Mekko oraz Percy. Co ważne dostępne są także stojaki.

Wymarzony pierwszy pokój

Wcześniej czy później nadchodzi moment, w którym dziecko opuszcza sypialnię rodziców i rozpoczyna fascynującą przygodę zwaną własnym pokojem. Podobnie jak w przypadku pokoju dla maluszka, także i później rodzice stają przed nie lada wyborami. Samodzielny pokój kilkulatka musi być przede wszystkim bezpieczny i funkcjonalny. Istotne są jednak walory estetyczne ponieważ dzieci bywają już wybredne i kształtują swój gust. Potrafią także wyrazić swoją opinię na temat np. koloru czy wzoru. Także w tym przypadku skorzystać można z oferty mebli Bellamy.

Najważniejszy wybór to oczywiście łóżko. Producent umożliwia nam wybór pomiędzy kilkoma ciekawymi opcjami. Możemy wprowadzić indiański klimat za pomocą Bellamy TeePee, wprowadzić klimat dżungli wraz z Toteme Botanic lub wybrać klasyczny model So Sixty. W pokoju małego dziecka nie może zabraknąć oczywiście miejsca do przechowywania. Warto wybierać produkty z tych samych kolekcji i zadbać o unikatowy klimat. Dostępne są szafy, komody, regały. Zapewnienie miejsca do przechowywania ułatwi rodzicom dbanie o porządek i umożliwi angażowanie dziecka w prace porządkowe.  Dla nieco starszych użytkowników dostępne są również biurka, takie jak So Sixty czy Ines.

Chociaż wybory na ścieżce rodzicielstwa nie są łatwe warto wybierać produkty dobrej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły. Bezpieczne podczas użytkowania przez dzieci i funkcjonale w odbiorze dorosłych. Takie produkty znajdziemy w ofercie firmy Bellamy, którą polecamy odwiedzić w sklepie MiFili.pl.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *