Warszawski Piknik Rodzinny wzmacnia więzi

Warszawski Piknik Rodzinny wzmacnia więzi

 

Drugi tydzień szkolny już się kończy. Za nami podpisywanie regulaminów i lekcje zapoznawcze w szkołach, wracamy do normalnego trybu. Praca, dom, chwila odpoczynku, kolacja i szykowanie się do snu. Dzień jak co dzień w życiu wielu z nas. Dodatkowo pomiędzy to dochodzi pomoc przy odrabianiu zadań domowych naszych dzieci i pakowanie plecaka. Weekend służy głównie zregenerowaniu baterii odrobinę dłuższym snem i zrobieniem zakupów na kolejny tydzień. W czasie maszynowego wypełniania obowiązków nie spędzamy czasu z tymi, którzy są nam najbliżsi, zanikają więzi rodzinne i zaczynamy żyć obok siebie. Z pomocą jednak przychodzi Warszawski Piknik Rodzinny.

 

Jak wzmocnić więzi rodzinne?

Czy da się przez te 10 miesięcy odnaleźć trochę czasu na wspólne i przyjemne spędzanie czasu razem z rodziną? Z pewnością nie jest łatwo. Szczególnie, że w tygodniu po pracy jesteśmy bardzo zmęczeni, a dzieci swój czas wypełniony mają zadaniami domowymi. Właśnie dlatego warto zastanowić się nad ciekawym spędzeniem weekendu, by móc umocnić więzi rodzinne. Siedząc w domu skupiamy się na obowiązkach. Priorytetem jest czysty dom, ugotowany obiad, zaplanowanie wydatków i zakupów. Chcemy być idealnie przygotowani by móc znów tak samo przeżyć następny tydzień.

Kiedy powiemy dość?

Właśnie teraz podejmij decyzję, zmień coś w życiu swoim i swoich najbliższych. Bo Twoim priorytetem jest przecież rodzina! Zaplanuj kiedy i gdzie wspólnie się wybierzecie i pamiętaj by dopasować atrakcje do wieku swoich dzieci. Znajdź miejsce w którym każdy z was będzie się świetnie bawił! Jeżeli pragniesz skorzystać z wielu rozrywek, niskim kosztem z pewnością zainteresuje Cię Warszawski Piknik Rodzinny.

 

Umacnianie więzi rodzinnych na Warszawskich Dniach Rodzinnych 2019!

Pewnie zastanawiasz się w jaki sposób miejskie wydarzenie może mieć wpływ na umocnienie więzi rodzinnych – otóż nie jest to zwykła impreza, a specjalnie przygotowane atrakcje dla całych rodzin! Już 14 września na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Warszawski Piknik rodzinny. Oferuje on wiele niesamowitych atrakcji dla każdego członka Twojej rodziny niezależnie od wieku. Ten sportowo-rodzinny piknik rozpoczyna się od godziny 12 i aż do godziny 17 masz możliwość z bezpłatnego korzystania z wszystkich oferowanych atrakcji. W czasie trwania wydarzenia rozrywki podzielone są na kilka stref tematycznych, a atrakcje dopasowywane są w zależności od zainteresowań i wieku uczestników.

 

Warszawski Piknik Rodzinny

Strefa MultiSport

Warszawski Piknik Rodzinny wraz ze swoim partnerem strategicznym przygotował dla gości wiele wspaniałych atrakcji, a dzięki różnorodności ofert korzystać z nich mogą zarówno dzieci jak i seniorzy. Dla osób dorosłych i starszych jest możliwość bezpłatnych konsultacji z trenerem personalnym, dietetykiem i fizjoterapeutą. Dodatkowo w strefie MultiSport możemy sprawdzić skład swojego ciała. Urozmaiceniem codziennej diety z pewnością będą owocowe koktajle, które możemy sami zmiksować przy pomocy rowerowych blenderów. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość umocnienia więzi rodzinnych podczas wspólnej aktywności fizycznej – sprawdź specjalny sprzęt do ćwiczeń w wirtualnej rzeczywistości, elektroniczny refleksomierz lub po prostu wdrap się na ściankę wspinaczkową. Dla najmłodszych czekają specjalnie przygotowane stacje sportowe na których maluchy znajdą różnego rodzaju ćwiczenia. Jednak nie będzie to zwykła aktywność fizyczna! Każda ze stacji połączona jest z multimedialną fabułą Galaktyki Bezruchu, w której to dzieci będą musiały zmierzyć się z leniwym Potworem!

 

Warszawski Piknik Rodzinny

Strefa Hybrydowego Serca Warszawy

Jeżeli masz ochotę usiąść za kierownicą nowoczesnych czterech kółek – dobrze trafiłeś! Carolina Toyota Wola zaprasza do swojej strefy nie tylko dorosłych. Niezapomniane atrakcje znajdą tutaj również mali kierowcy. Podczas Twojej emocjonującej przejażdżki najnowszymi modelami Toyoty Twoje maluchy mogą urządzić sobie niesamowity wyścig gokartami! Każdy mały i duży wielbiciel pojazdów nie będzie chciał stąd wychodzić!

 

Rodzinna strefa pikniku

Poza kilkoma głównymi strefami wiele atrakcji znajduje się również w rodzinnej strefie pikniku. A jest z czego wybierać!

 • Polska Izba Żywności Ekologicznej – konsultacja ds. zdrowego odżywiania oraz możliwość udziału w warsztatach kulinarnych prowadzonych przez Tomasza Konika.
 • Blikle – przygotowywanie słodkości wraz z profesjonalnymi cukiernikami.
 • Sala Zabaw Fikołki – pokazy magii, spotkanie ze szczudlarzem, warsztaty naukowe, konkursy.
 • Ale Zebra – odwiedzenie niesamowitego, dmuchanego escape room’u oraz możliwość gry na Cashboxie.
 • Ośrodek Koparka – poznanie uroczych alpak z możliwością pogłaskania i nakarmienia.
 • Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia –  dla dzieci specjalnie przygotowane warsztaty przyrodnicze z żywymi zwierzątkami, plastyczno-ogrodnicze oraz niesamowicie wybuchowe, a dla dorosłych warsztaty pt. „Co zamiast kary?”.
 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna AURIS – oferuje bezpłatne konsultacje dla rodziców, a maluchy nauczy tworzyć swoje własne „gniotki”.
 • Szkoła Rysunku SealArt – pomaluje twarze najmłodszym oraz zdradzi kilka tajemnic grafiki komputerowej starszym uczestnikom.
 • Plac Zabaw Lider – tworzenie różnorodnych kształtów z kolorowych balonów.
 • Klinika Leczenia Jąkania – oferuje konsultację dotyczącą wad wymowy oraz jąkania, a także konkursy logopedyczne.
 • Giganci Programowania – odkryją przed wami tajniki programowania w ciekawy i wesoły sposób.

 

 

Warszawski Piknik Rodzinny

 

Warszawa otwiera się na mieszkańców, a także na wszystkich chętnych, którzy spragnieni umocnienia więzi rodzinnych pojawią się w mieście. Przedstawiona została tylko część atrakcji, które oferują Warszawskie Dni Rodzinne, a żeby poznać resztę z nich koniecznie zawitaj do Warszawy! Z pewnością każdy z Twojej rodziny znajdzie tam coś dla siebie, a wspólne uczestnictwo w atrakcjach bardzo Was do siebie zbliży.

 

Koniecznie przeczytaj także w jaki sposób Warszawskie Dni Rodzinne pomagają odnaleźć dzieciom swoje hobby:

https://www.erodzic.pl/jak-pomoc-dziecku-odnalezc-hobby-warszawskie-dni-rodzinne/

 

Agnieszka Wilkosz                    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *