„Bajka Pomagajka” recenzja + konkurs!

„Bajka Pomagajka” recenzja + konkurs!

Nie trzeba chyba nikomu udowadniać, jak ważne dla rozwoju dziecka jest regularne czytanie. Budujemy w ten sposób jego wyobraźnię, kreatywne myślenie i przede wszystkim spędzamy wspólnie bezcenny czas. Na szczęście na rynku wybór książek dla dzieci jest ogromny i jest w czym wybierać. Chcielibyśmy jednak dziś zwrócić uwagę na książeczkę, która co prawda miała już swoją premierę w ubiegłym roku, jednak dalej zasługuje na uwagę, zwłaszcza, że może być idealnym, tematycznym prezentem na zbliżające się Mikołajki lub  Gwiazdkę. 

 „Kasia i Jej Wigilijny Cud’ powstała w ramach idei „Bajka Pomagajka” – książeczki nie tylko do czytania, ale i do pomagania.  Możesz czytać dziecku, a jednocześnie włączyć się do akcji wsparcia Domu Dziecka. 

 „Kasia i Jej Wigilijny Cud” to historia o małej dziewczynce mieszkającej w domu dziecka, która skrywa w sercu wielkie marzenie. To wzruszająca i ciepła opowieść niosąca nadzieję i pokazująca, że warto cieszyć się w życiu z każdych, nawet małych radości. To opowieść zarówno dla dzieci, jak i dla nas – dorosłych, o tym, że warto mieć marzenia, ale przede wszystkim o tym, że należy dostrzegać nawet te drobne cuda (zwykłe/niezwykłe rzeczy), które nieustannie dzieją się wokół nas. Ta historia może być też pretekstem do rozmowy z dzieckiem właśnie o pomaganiu, ale też o tym, o czym opowiada ta książka…Na końcu książeczki specjalny dodatek – niespodzianka dla milusińskich: kolorowanka, quiz, krzyżówka i labirynt.

„Bajka Pomagajka” oraz książeczka o Kasi wspiera Dom Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi. I to dwojako. W akcję włącza się każdy kto kupi książeczkę, bo część kwoty z zakupu przekazywana jest na wspomnianą placówkę. Oprócz tego autorka zaprosiła do włączenia się w akcję kilka znajomych firm, które wraz z wydaniem książki bezpośrednio wsparły finansowo lub rzeczowo wspomniany Dom Dziecka – ich logotypy w podziękowaniu zostały umieszczone w książeczce.  

Więcej o „Bajce Pomagajce” oraz samej książce można przeczytać na https://bajkapomagajka.pl. Tutaj również można zakupić książkę, także w zestawie z puzzlami (książka nie jest dostępna w księgarniach).

Polecamy. To wartościowy i piękny prezent dla każdego Dziecka.

 

KONKURS!

W ramach współpracy z bajkapomagajka.pl dajemy naszym czytelnikom możliwość zdobycia trzech zestawów widocznych na zdjęciu, książka + puzzle, czyli idealny prezent na zbliżające się grudniowe święta. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić:

Facebookowy profil naszego portalu: Erodzic na FB

Facebookowy profil bajkapomagajka: Bajkapomagajka na FB

Oraz skomentować konkursowy ten post odpowiadając dlaczego to właśnie do Ciebie ma trafić zestaw.

Konkurs trwa do 29 listopada 2020 roku do godziny 20. Zestawy zostaną wysłane do zwycięzców na koszt organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *