Jakie fajne zajęcia dla dzieci znajdę w Warszawie?

Jakie fajne zajęcia dla dzieci znajdę w Warszawie?

Każdy rodzic chce dla swojej pociechy jak najlepiej. Zagospodarowanie dziecku czasu to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. W Warszawie nie brakuje zajęć dla dzieci jednak, które są najlepsze ?

Aura nie jest najlepsza, nawet jeśli nie pada to smog i tak skutecznie przeszkadza w spędzaniu czasu na dworze. Najtrudniejsze to zorganizowania są weekendy. Rodzice nie zawsze mają czas czy pieniądze na wyjazd z dziećmi poza miasto. A wszyscy doskonale wiedzą, że dwa dni z dziećmi w domu nie pozwoli nam, odpocząć po ciężkim tygodniu pracy.

Podczas szukania dla naszych pociech zajęć warto znaleźć takie, które pozwolą nam spędzić trochę czasu z naszym szkrabem. Poniżej przedstawiam zajęcia dla dzieci w Warszawie, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające dzieci.

Spuki BOO

To niezwykła sala zabaw dla dzieci. W tym miejscu dzieci często są zapraszane na różnego rodzaju animacje. Artystyczne wyzwania czy kreatywne zabawy to właśnie to, czego w tym miejscu nie brakuje. Znajdziemy tutaj salę zabaw dla starszych dzieci oraz kącik dla młodszych. Jednak przede wszystkim mamy dostępną naprawdę dużą przestrzeń.

Nie zabraknie miejsca, żeby poczytać dziecku książkę czy pooglądać obrazy wiszące na ścianach. Możemy także przynieść z domu swoje przekąski bądź zakupić dostępne na miejscu. Każde dziecko dostaje kubek niegazowanej wody zupełnie za darmo.

Centrum Nauki Kopernik

Chyba każdemu znane, świetne miejsce na spędzenie kreatywnego dnia. Właśnie w tym miejscu, jesteśmy w stanie razem z dzieckiem rozwijać interesujące go pasje oraz uczyć się wspólnie z nim. Dzieci do lat 5 mogą się cieszyć wspaniałą galerią Bzzz.

Warto również wybrać się na warsztaty pt. „Dlaczego wulkany wybuchają?” odbywające się w styczniu oraz lutym. Osoby niepełnosprawne mogą kupić bilety bez kolejki.

Muzeum domów dla lalek

To istny raj dla dziewczynek i nie tylko. Z pewnością każda mała i duża księżniczka będzie pod ogromnym wrażeniem. Saloniki, sklepy, apteki i wiele więcej, a wszystko to odtworzone z najmniejszymi detalami.

Mamy do obejrzenia ponad 100 domków dlatego, warto przygotować sobie całkiem sporo czasu. W każdą sobotę w muzeum organizowane są warsztaty rodzinne

Klockomaniak

To prawdziwy raj dla każdego fana klocków LEGO. Nie musimy od razu kupować klocków, mamy możliwość wypożyczenia ich do domu bądź złożenia na miejscu.

pJest to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Bardzo mili oraz kompetentni pracownicy pomogą każdemu z cierpliwością i odpowiednim podejściem, do dzieci.

Hangar 646

Jest to naprawdę spora sala trampolin, która zapewni zabawę zarówno starszym, jak i młodszym. Rodzice często nie mają czasu na różne zajęcie sportowe, także to rozwiązanie to dwa w jednym. Dzieci się pobawią, a dorośli spalą trochę kalorii.

Spędzanie czasu z dziećmi to bardzo ważna sprawa. Każde dziecko lubi się bawić, a w domu często nie ma z kim bądź ma za mało miejsca. W warszawie znajdziemy naprawdę sporo interesujących placówek, które wszystkie warto odwiedzić i sprawić swoim pociechom wiele radości.

 

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *