Świąteczne filmy dla całej rodziny

Świąteczne filmy dla całej rodziny

Niepowtarzalny humor, kultowe role oraz scenariusze, które zapadają w pamięć  – oto recepta na idealne filmowe święta. Któż nie kocha chwil spędzonych w rodzinnym gronie przy dobrym, familijnym filmie? Na szczęście okres świąteczny to wręcz kopalnia świetnych filmów, które doskonale sprawdzą się podczas seansu z rodziną. Usiądź wygodnie w ogromnym fotelu, zaparz sobie herbatę i wczuj się w świąteczny klimat z ponadczasowymi hitami kina akcji, komedii i przygody! Dziś powspominamy największe klasyki światowego kina oraz pokażemy co warto obejrzeć w te święta w rodzinnym gronie.

Najlepsze świąteczne filmy

Otwierając nasze zestawienie kultowych filmów świątecznych nie możemy zacząć inaczej niż „Kevin sam w Domu”. Ta doskonała komedia z 1990 roku to wręcz esencja świątecznego klimatu. Dwa lata po światowej premierze „Kevin sam w domu” pojawił się na polskich ekranach momentalnie zdobywając status kultowego. Od tej pory ten film świąteczny co roku gromadzi przed telewizorami miliony Polaków i nic nie zapowiada, by sytuacja miała ulec zmianie.

Świąteczne filmy online

Oczywiście filmy na świąteczne wieczory to nie tylko wszystkie części Kevina. Śmiało możemy polecić takie produkcje jak np. „Święta last minute” czy doskonałą polską produkcję „Listy do M”. Ten pierwszy opowiada o perypetiach małżeństwa uwięzionego w świątecznym koszmarze przygotowań i tradycji podczas, gdy ich plany zakładały pełen słońca rejs luksusowym wycieczkowcem. Jak sobie poradzili w obliczu znienawidzonych świąt? Koniecznie zobaczcie w wolnej chwili!

 

Świąteczne filmy religijne

Dla tych z was, którzy w filmie świątecznym szukają czegoś więcej niż tylko dobrego humoru i świetnej gry aktorskiej, proponujemy jeden z najlepszych filmów religijnych wszech czasów: „Noe wybrany przez Boga”. Ten poruszający film oparty jest na doskonale znanej wszystkich historii Noe, który by uratować życie przed wielkim potopem, musi wybudować Arkę Przymierza. „Noe wybrany przez Boga” to film, który z pewnością przypadnie do gustu zarówno małym jak i dorosłym widzom. Film poza doskonałą grą aktorską Russela Crowa może poszczycić się również wyśmienitą ścieżką dźwiękową i spektakularnymi efektami specjalnymi.

Filmy świąteczne 2017

Kończący się rok 2017 również przyniósł nam kilka propozycji na świetny film świąteczny. Jednym z takich filmów jest oczywiście nadchodząca kontynuacja wcześniej wspomnianych „Listów do M”.  W tego rocznej odsłonie znowu pojawią się znane polskie gwiazdy takie jak: Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk czy Małgorzata Kożuchowska. Warto wybrać się do kina i wejść w świąteczny nastrój z potężną dawką humoru :)! Film do obejrzenia w kinach już od 23 listopada. Warto się śpieszyć z rezerwacja biletów, gdyż popularność „Listów do M” gwarantuje pełne sale kinowe i dłuugie kolejki w oczekiwaniu na bilet.

Podsumowując. Święta to doskonały czas, który warto poświęcić na wypoczynek  w rodzinnym gronie. Doskonałym pomysłem na familijny wieczór może być seans świątecznego filmu, który rozbawi, dostarczy emocji a nawet pouczy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *