Przyjęcie urodzinowe dziecka, jakie akcesoria i prezenty kupić?

Przyjęcie urodzinowe dziecka, jakie akcesoria i prezenty kupić?

Urodziny, któż z nas ich nie lubi? To jeden dzień w roku, w którym cały świat wydaje się kręcić wokół nas. Prezenty, życzenia i spotkanie z bliskimi, rodziną czy przyjaciółmi to dokładnie to, czego wyczekujemy, kiedy kolejne kartki w kalendarzu oznajmiają, że urodziny są już blisko. Szczególną uwagę na to święto zwracają dzieci. To właśnie okres lat młodzieńczych najsilniej zapada w pamięć, między innymi przez zabawki, które otrzymaliśmy obchodząc wtedy urodziny. Każde dziecko marzy o wspaniałych urodzinach, ale jak je urządzić? O tym w dzisiejszym poradniku!

Po pierwsze prezent!

Zaczynamy od prezentu, czyli elementu, bez którego ciężko wyobrazić sobie urodziny, szczególnie te udane. Pomimo tego, że internet pęka od prezentowych inspiracji, często bardzo trudno jest nam wybrać coś konkretnego dla naszego dziecka. Z pomocą, przychodzą wtedy takie poradniki, jak ten, który właśnie czytasz. Tak naprawdę, ile ludzi, tyle porad i wskazówek, które mogą, ale nie muszą ułatwić procesu wybierania prezentu. Jeżeli chodzi o mnie to najchętniej kupuje prezenty w internecie. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale dla mnie liczy się przede wszystkim szybkość, łatwość i wygoda zakupów. Kupując w necie, przy pomocy dosłownie kilku kliknięć zyskuje dostęp do tysięcy sklepów z zabawkami i akcesoriami, czego nie mogę powiedzieć o spacerze zakupowym po mieście. Dodatkowo, w sklepie internetowym łatwiej znaleźć jest coś ciekawego przy pomocy wyszukiwarki i gotowych filtrów. Co więcej, takie sklepy, jak arena.pl gromadzą w sobie towar od wielu sprzedawców, w jednym miejscu, co znacznie zwiększa wachlarz dostępnych zabawek i potencjalnych prezentów. Na sam koniec wygoda, którą docenia każdy, kto cokolwiek w internecie kupił. Szybka płatność przy pomocy karty, czy blika wystarczy, by zamówiony produkt znalazł się u naszych drzwi kilka dni później.

Wracając jednak do samego prezentu. Co kupić dziecku? Ja zawsze sięgam do hobby malucha. Wiemy, że zainteresowania szkrabów potrafią zmienić się z dnia na dzień, ale moim zdaniem warto je wykorzystać, zamiast celować w coś ogólnego/praktycznego, co teoretycznie zabawi dziecko na dłużej. Sprawa jest prosta, jeżeli dziecko interesuje się dinozaurami, kupuje zestawy figurek właśnie z tej tematyki. Maluch uwielbia łamigłówki? Kupuje puzzle, lub klocki Lego. Jak się później okazuje, najprostsze rozwiązanie sprawdza się najlepiej.

Po drugie, oprawa!

Nie samym prezentem stoją urodziny, trzeba o tym pamiętać. Oprócz samego podarku warto zadbać o oprawę imprezy dla naszego malucha. W tym celu warto sięgnąć po wszelkiego rodzaju akcesoria imprezowe. Podstawą będą oczywiście urodzinowe balony, dzieci je kochają, a ich niski koszt sprawia, że nawet spora ich ilość nie wpłynie na nasz budżet. Do tego, warto sięgnąć po girlandy, czyli ozdoby wiszące. To również niedrogie dekoracje, które zamienią zwykły pokój w urodzinowe królestwo. Na samym końcu warto zadbać o ozdoby na tort. Mała cukrowa figurka i wystrzałowe świeczki doskonale podkreślą charakter imprezy i na długo zapadną w pamięć małego solenizanta (i jego gości!).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *